Ще в минулому столітті наші прадіди крутили самокрутки з махорки або нарізаного тютюну. Однак мода на них швидкими і впевненими кроками почала повертатися. У чому ж причина? Чим самокрутки краще звичайних сигарет?

У сучасному світі нам доступний тютюн високої якості, приготований спеціально для самокруток. Можна забити будь-яку кількість тютюну, за своїми смаком та уподобаннями. Також сучасній людині доступна величезна різноманітність сортів тютюну. Що завгодно, на будь-який смак і гаманець!

Тютюн для самокруток умовно ділиться на ароматизований і натуральний. Різноманітність ароматичного тютюну воістину вражає уяву: аромати фруктів, солодкі десертні смаки, кавова гірчинка, алкогольний післясмак - знайдеться аромат для будь-якого цінителя! Але ніхто не забув і про «стару школу» - натуральний тютюн відрізняється в першу чергу по міцності. В наявності різні види блендірованних сумішей, але ніхто не забороняє і самостійно винаходити власні купажі з різних сортів.

Істотний плюс куріння самокруток - це співвідношення «ціна-якість» порівняно з сигаретами. Поступово ціни на сигарети невблаганно ростуть, через що курцям довелося перейти на сигарети більш низької якості, але з більш прийнятною для них ціною. На перший погляд самокрутки здаються задоволенням дорожче, ніж сигарети. Однак ж якщо підрахувати витрати на папір, фільтри, тютюн, а потім розділити цю суму на кількість отриманих сигарет, то можна приємно здивуватися! І при всьому цьому, гарний папір і фільтр виглядають солідно.

Також самокрутки - це набагато економніше, ніж звичайні сигарети. При тривалому палінні саморобних цигарок можна помітити, що вони витрачаються набагато повільніше, ніж звичайні сигарети. В середньому одна цигарка замінює три сигарети.

Що ж потрібно, щоб виготовити самокрутку? Якщо використовувати класичний варіант, то буде потрібно тютюн і сигаретний папір. Папір складається з відібраних сортів деревини, а папір KM Paper Classic і KM Paper Regular до того ж ще й екологічний і не містить ніяких шкідливих домішок і не викличе неприємних ароматів. Також він доповнений клейкою частиною, що позбавить Вас від необхідності склеювати папір слиною.

Також, для зменшення кількості потрапляння в організм частинок рослинної речовини і продуктів горіння, використовують фільтри, які також знижують міцність. На нашому сайті Ви можете придбати фільтр будь-якої довжини і діаметру. Зверніть увагу, компанія «КМВ» виробляє фільтри довжиною в 30 мм, що є найдовшим фільтром на світовому ринку.

 

Пропонуємо ознайомитись із нашим асортиментом товарів: