1. Сайт kmv.in.ua (далі - Сайт) може використовуватися тільки особою, яка досягла віку 18 років, знаходиться в Україні, курить і / або приймає тютюнові вироби іншим чином і так чи інакше продовжила б палити і / або приймати тютюнові вироби іншим чином, який поінформована про шкоду куріння для здоров'я і про те, що використання фільтрів ацетатних або гільз для сигарет не нівелює шкоду здоров'ю курця, а також не сприяє припиненню куріння. (Далі - «Ви», «Покупець» або «Користувач»). Для користування сайтом Вам необхідно ознайомитися і погодитися з даною Угодою з користувачем (далі - «Угода»). Якщо Ви не згодні з Угодою, Ви не можете використовувати Сайт.

2. Сайт належить ТОВ «КМВ», 02225, м .. Київ, вул. Оноре де Бальзака, 26-А, кв. 97, ідентифікаційний код 35872859 (далі - «Продавець»).

3. Доступ до Сайту надається виключно Користувачам, які відповідають таким умовам:

• досягли віку 18 років;
• перебувають на території України;
• курить і / або приймає тютюнові вироби іншим чином і так чи інакше продовжили б палити і / або вживати тютюнові вироби іншим чином;
• поінформовані про шкоду куріння для здоров'я і про те, що використання фільтрів ацетатних або гільз для сигарет не нівелює шкоду здоров'ю курця;
• погоджуються з цією Угодою.

Якщо Ви не відповідаєте наведеним вище умовам, Ви не можете переглядати Сайт, користуватися Сайтом, спроби переглядати і / або використовувати Сайт особою, яка не відповідає вимогам, викладеним у параграфі 1.3 цієї Угоди не тягне за собою жодних юридичних наслідків.

4. Користувач особисто відповідає за збереження своїх логіна і пароля та інших реєстраційних даних для входу на сайт. Передача користувачем своїх логіна і пароля, інших реєстраційних даних третім особам забороняється. У разі втрати логіна, пароля або інших реєстраційних даних, користувач зобов'язується дотримуватися інструкцій, прописаним на сайті для їх відновлення. У разі неможливості відновлення реєстраційних даних згідно з інструкціями, користувач повинен звернутися до Продавця.

5. Здійснити придбання продукції на умовах, викладених в цій Угоді, Ви можете, якщо відповідаєте умовам, викладеним в пункті 1.3 цієї Угоди, після проходження реєстрації на Сайті або введення персонального логіна і пароля, в разі, якщо Ви зареєстрований Покупець.

6. Продавець зберігає за собою право контролювати доступ на Сайт і перевіряти використання Вами цього сайту.

7. Інформація про характеристики продукції, ціни та інша інформація розміщені на Сайті тільки в інформаційних цілях, можуть змінюватися в односторонньому порядку Продавцем.

8. Ви направляєте Продавцю замовлення на придбання Вами продукції шляхом натискання активного посилання «Купити» на сторінці відповідного продукту на Сайті і заповнюючи форму з даними оплати і доставки.

9. Ваше замовлення (вся введена Вами інформація) вважається офертою Продавцю про укладення договору купівлі-продажу продукції, зазначеної на сторінці сайту, на умовах, викладених на сторінці і в цій Угоді. Продавець може на свій розсуд відмовити в продажі Вам продукції на Ваше замовлення.

10. З метою перевірки достовірності замовлення, перевірки Вашого віку, а також з інших питань, Продавець може зв'язуватися з Вами по телефону або за допомогою інших засобів зв'язку.

11. Продавець акцептує Вашу оферту і здійснює продаж в пункті шляхом відправки продукції на зазначених Покупцем умовах доставки.

12. У разі замовлення продукції з оплатою онлайн, замовлення вважається надісланим Продавцю з моменту списання коштів з Вашого рахунку. Списані з Вашого рахунку кошти вважаються підписці замовлення.

13. У разі замовлення Вами продукції з оплатою при отриманні, замовлення вважається надісланим Продавцю з моменту переходу Вами активним посиланням «Купити» на сторінці з формою для передачі Ваших персональних даних та адреси доставки.

14. Договір купівлі-продажу вважається укладеним між Вами і Продавцем на умовах, викладених в цій Угоді, з моменту підтвердження (акцепту) Вашої оферти Продавцем, про що Продавець інформує Вас за допомогою телефонного дзвінка, яким підтверджується номер Вашого замовлення і перелік позицій, які воно містить, або іншим чином. Перехід права власності на замовлену Продукцію до Вас відбувається в момент передачі Вам продукції.

15. Термін обробки Продавцем замовлення - до 3 (трьох) календарних днів.

16. Договір купівлі-продажу вважається розірваним з моменту виникнення або встановлення Продавцем або підрядником, що здійснює доставку, з будь-яких подальших подій:

• Ви відмовляєтеся від отримання продукції;
• Ви відмовляєтеся від оплати договору купівлі-продажу;
• Ви не можете підтвердити відповідність Ваших персональних даних тим, що були вказані на Сайті при реєстрації;
• Ви не можете підтвердити продавцеві або підряднику, який здійснює доставку, досягнення Вами 18 років.

17. У разі розірвання договору купівлі-продажу до моменту передачі Вам продукції або підрядник, який здійснює доставку.